נופש באגם גארדה

דצמבר 20, 2017

כפרי נופש באגם גארדהישנם לא מעט אגמים הפזורים ברחבי איטליה, בעיקר בחלק הצפוני שלה, והם ללא ספק מעניקים נופך קצת אחר למדינה ונותנים לארץ המגף את הייחוד בנוף שמדינות אחרות כל כך מייחלות לו. יחד עם זאת, למרות כמות האגמים המשכנעת וחרף העובדה שכמעט כולם מרהיבים, ישנו אגם אחד שבקלות ניתן לקבוע שהוא האגם האהוב ביותר וזה שממוקם מעל כולם.

נופש באגם גארדה וביקור בעיירה סירמיונה

אגם זה הינו אגם גארדה, האגם הפופולרי ביותר באיטליה ואחד האהובים ביותר באירופה כולה. הסיבה לכך שלא מעט תיירים נוהרים לאזור אגם גארדה הוא לא רק האגם עצמו ושפע הפעילויות אותן ניתן לעשות בקרבתו, כי גם אם העיירות הציוריות הנהדרות שממוקמות לצידו, כך שנוצרת האפשרות לכל מי שבוחר נופש באגם גארדה ליהנות מעוד אתרים אטרקטיביים ומהנים. אחד האתרים הללו היא העיר סירמיונה, אולי העיר היפה ביותר מאלה שממוקמות סביב לאגם. סירמיונה מתפארת ברחובות קטנים ובסמטאות צרות ורצופות אבנים עתיקות, אשר כל סיור ביניהן הינו בגדר חוויה. האתר המרכזי במקום הוא מצודת סקאליג'רו, מצודה עתיקה שעומדת על תילה החל משנת 1250 וממנה ניתן לתצפת על כל האזור במה שנחשב לאחת מנקודות התצפית המרהיבות ביותר באזור.

מאלצ'סינה ופארק השעשועים גארדלנד

גם העיירה מאלצ'סינה השוכנת למרגלות מונטה באלדו נחשבת לאחת האטרקציות המובילות בסביבה, זאת בעיקר הודות לרכבל שמוביל את התיירים שבוחרים לעלות עליו אל גובה של 2,218 מטרים, משם ניתן לתצפת על האגם ואפילו ליהנות ממסלול הליכה נהדר. מלבד העיירות האטרקטיביות הללו, נופש באגם גארדה יציע גם ביקור בפארק השעשועים גארדלנד, במה שיהפוך לאטרקציה חביבה בעיקר למי שמגיע לאזור עם ילדים כשמגוון מתקנים נהדרים יהפכו לכם ובעיקר לילדים שלכם ולילדים שביניכם את החופשה למושלמת.

דרכי הגעה לאגם גארדה

כמובן שלמרות כמות המבקרים הישראלית היחסית גדולה במקום, ישנה סבירות גבוהה כי כל התחום של כפרי נופש באגם גארדה לא היה מבוקש כל כך גם על ידי הישראלים אם לא הייתה טיסה נוחה לאזור. למעשה, אל האגם ניתן להגיע באמצעות כל טיסה לאיטליה שנוחתת בשדה התעופה של מילאנו או בזה של ונציה ומשם ממשיכים ברכבת שמובילה אתכם לאחד המקומות היפים ביותר בעולם.