הסעות לתלמידים – טיולים שנתיים

מרץ 16, 2014

חברות הסעות - הסעות תלמידיםהסעות לתלמידים בירושלים לצורכי טיולים שנתיים הן הסעות המצריכות אישורים מיוחדים הן מבחינת חברת ההסעות והן מבחינת נהגי החברה. חברת הסעות המעוניינת להסיע תלמידים לטיולים שנתיים חייבת לעמוד בכל נוהלי הבטיחות, שקבעו משרד התחבורה ומשרד החינוך לצרכים אלה. על החברה להיות מוסמכת להסעת ילדים ועל הנהגים להיות בעלי אישור מיוחד לנהיגת ילדים למטרות אלה.

בטיחות מעל לכל

נושא הבטיחות הוא הנושא החשוב ביותר בהסעות לתלמידים בירושלים. לפני שמתחילים לברר ולבדוק מחירי הסעות לטיולים שנתיים של תלמידים, יש לוודא, כי החברה עומדת בכל הקריטריונים הבטיחותיים גם בנוגע לרכבים וגם בנוגע לנוסעים. יש לוודא, כי החברה עומדת בדרישות הבאות:

  • רישיון הסעה לתלמידים של החברה ושל כל הנהגים
  • ביטוח כנדרש מהסעות אלה
  • בדיקות תקופתיות לכל הרכבים על ידי קצין בטיחות בתעבורה
  • אביזרי בטיחות לכל הנוסעים לרבות חגורות בטיחות לכל מושב, מטף כיבוי אש, ערכת עזרה ראשונה וכדומה.
  • הכשרות והשתלמויות נהיגה מיוחדות לכל הנהגים המורשים להסיע ילדים

רק לאחר שתוודאו את קיום כל הדרישות הללו תוכלו להתחיל לברר אודות השירות והמחיר שהחברה מציעה לכם.

נסיעה בטוחה ומהנה

מעבר לנושא הבטיחות בהסעות מסוג זה (שעליו אין לוותר בשום מחיר), יש להקפיד כי חברת ההסעות שתבחרו תהיה מסוגלת לתת לכם את השירות הטוב והאמין ביותר שניתן למצוא. דבר זה תלוי בצי הרכבים של החברה שחייבים להיות חדישים ומאובזרים בכל אביזרי הנוחות הנדרשים כיום.

חברות הסעות מקצועיות מחזיקות ברשותן צי רכבים גדול, על מנת לספק מענה לכל צורך של המוסד החינוכי בכל הנוגע לטיולים שנתיים. עליה להיות בעלת צי רכבים מגוון, כדי לאפשר הסעות נוחות לכל מספר של תלמידים. רוב הטיולים השנתיים מתבצעים באוטובוסים בגלל המספר הרב של התלמידים היוצאים יחד לטיול. הנסיעה באוטובוס יחד מספקת לילדים אוויר נעימה הזמן הנסיעה, ומאפשרת למדריך הנסיעה לדבר על המקומות שבהם הם חולפים בארץ. על אוטובוסים אלה להיות מאובזרים במיקרופון למדריך הנסיעה, וכן מכשיר DVD עם מסכים להקרנת סרטונים בזמן הנסיעה.

טיולים לכל מקום ולכל זמן

טיולים שנתיים מצריכים היערכות של חברת הסעות לתלמידים בירושלים לטיולים של כמה ימים. זה אומר שעל הרכב להיות צמוד לתלמידים בכל ימי הטיול ללא יוצא מן הכלל. על חברת ההסעות ונהגיה להכיר את הארץ, כדי להסיע את הילדים לטיולים שנתיים בכל איזורי הארץ החל מהגולן והחרמון שבצפון ועד לאילת שבדרום. הסעות לצרכים מאלה דורשות נהגים וותיקים ומנוסים בעובדה עם ילדים. הדבר דורש אורח רוח וסבלנות אין קץ ואדיבות בכל שלב משלבי הנסיעה.

טיולים שנתיים עם הסעות לתלמידים בירושלים יכולים להיות מאד מהנים, במידה ובוחרים נכון את חברת ההסעות, ומקפידים על כל הפרמטרים שצוינו ובראשם הפרמטר הבטיחותי.

תגיות: ,