חברות טיולים בארץ

ינואר 30, 2014

אם הגעתם לדף הזה, כנראה שאתם מחפשים חברות טיולים.
ובכן, הגעתם למקום הנכון!

למרות שכיף לטייל ברחבי העולם, ארץ ישראל היא ללא ספק אחת מפניני התיירות. לפיכך לחברות טיולים יש, בלשון המעטה, לא מעט עם מה לעבוד: מימי התנ"ך, דרך האימפריה הרומית, עבור בתקופת הצלבנים, כיבוש נפוליאון, האימפריה העות'מחברות טיולים בארץאנית, המנדט הבריטי, הולדת המדינה – חבל הארץ הקטן שלנו ראה רבים מן האירועים המכוננים של ההיסטוריה האנושית בכלל ושל העם היהודי בפרט.

מלבד ההיסטוריה העשירה, ישראל מציעה גם אטרקציות טבעיות ייחודיות: הים האדום באילת, עם מימיו השלווים ואתרי הצלילה המרהיבים, מדבר יהודה עם חיי הטבע וחיות הבר המקומיות, ים המלח (או בשמו הרומנטי והמורבידי – ים המוות) – המקום היבשתי הנמוך ביותר בעולם. חופי הים התיכון הממוזגים, הגליל היפהפה, רמת הגולן הירוקה והחרמון המושלג. כל אלה הופכים את ישראל לאחת מן הארצות המגוונות ביותר מבחינת אטרקציות הטבע שלה.

כיצד מתמודדים עם כל המגוון הזה, ואיך יודעים היכן כדאי ומתי? ובכן, זהו בדיוק המקום בו חברות טיולים נכנסות לתמונה. אף על פי שנחמד לטייל גם לבד, טיול באמצעות חברה מעניק שלל יתרונות חשובים, כגון:

עזרה בתכנון הטיול – גיבוש תכנית מסע מיטבית, המבוססת על היכרות מעמיקה עם האזור והאתרים המבוקשים, התאמת התכנית לטיילים ולאופי החוויה אותה הם מחפשים (נופש, טיול אתגרי, סיור היסטורי, סיור מחקרי וכיו"ב) ועוד.

הדרכה מקצועית – ללא מדריך, אין כמעט סיכוי לגלות את כל הפנינים המעניינות באתר בו מטיילים. כמו כן, ללא הדרכה, מה שרואים זה מה שיש, וכך ניתן לפספס כמה מן האתרים המעניינים ביותר, אשר מסתתרים בדיוק מתחת לאף או מאחורי הפינה. הדבר נכון במיוחד בכל הנוגע לטיולים בארץ, בהם ההיסטוריה לוחשת סודות נשכחים כמעט מתחת לכל אבן ומעבר לכל עיקול בדרך.

אספקת ציוד – במקומות ובאתרים בהם נדרש ציוד מיוחד, חברת טיולים מקומית תוכל לדאוג ולספק ללקוחותיה את כל הציוד הדרוש, מבלי שאלה יצטרכו להיערך מראש. סנפירים לשחייה, משקפות לצפייה, מגלשיים להחלקה… אם אתם זקוקים לזה, חברת הטיולים תדאג לכך. ומכיוון ששיטת הפרסום הטובה ביורת היא מפה-לאוזן, הלקוחות יכולים להיות בטוחים שחברת הטיולים תדאג להם לציוד האיכותי הנדרש כדי לספק להם את החוויה הכי טובה.

כחברת טיולים בישראל, ניחוח הארץ מציע ללקוחותיה את כל זאת ועוד. החברה, אשר הוקמה מתוך אהבת הארץ, על ידי האחים ברוך, מספקת את שירותיה לכל סוגי הלקוחות, לרבות מוסדות חינוך, מקומות עבודה, תיירים ולקוחות פרטיים. באמצעות שילוב של ניסיון רב וחשיבה צעירה, גמישה ומקורית, החברה מתאימה טיולים לכל שכבות האוכלוסייה והגילאים. ואף על פי שארצנו היא אותה ארץ, אין שני טיולים זהים.

מעוניינים להתייעץ לגבי תכנון טיול? רוצים לשמוע פרטים נוספים? נשמח לעמוד לשירותכם!

התקשרו אלינו בטלפון: 077-9332220, ובואו ליהנות מניחוח הארץ!

תגיות: , ,