חופשת חג באיזור הדרום

פברואר 23, 2014

לקראת תקופת החגים כולנו נכנסים ללחץ. יש כאלו שעושים זאת בגלל שהם בחרו לארח שוב את הדודים והדודות, בני הדודים, הילדים, הסבתא והשכנים, ויש כאלו שעושים זאת כי הם חייבים חופשה וממהרים למצוא את הדיל והמקום המושלם לחופשת חגים סתווית. לצד אילת וכל שאר המקומות הפופולריים והשגרתיים לחופשה בישראל, איזור הדרום מציע חידושים והמצאות ובמזג האוויר הסתווי, מדובר באופציה מושלמת לחופשה עם כל המשפחה או רק עם בן או בת הזוג.

מלונות יוקרתיים כמו מלון בראשית שהוקם לפני מספר שנים במצפה רמון, אורחנים אותנטיים ומדבריים, מתחמי קמפינג, צימרים ועוד – כל אלו מחכים למי שבוחר לנסוע לחופשת חג באיזור הדרום. החופשה הזו יכולה להיות חופשה מושלמת אם נעשה תחקיר ונגלה גם את מגוון האטרקציות הרב כל כך באיזור. אם תקחו למשל חופשה באזור מצפה רמון במלון כמו מלון בראשית תוכלו לקבל מידע רב על טיולים, פעילויות אתגריות במדבר, סיורים מודרכים ועוד מצוות המלון שמשתף פעולה עם גופים תיירותיים רבים באיזור.

אם מתחשק לכם לצאת לחופשה בלי טיולים, רק בטן-גב במלון, דווקא הבחירה בשקט ובשלווה של איזור הדרום יכולה להפוך את החופשה שלכם למרגיעה במיוחד. מלון בראשית מציע למשל מגוון רחב של טיפולי ספא מפנקים בחסות ספא יערות הכרמל, אחד ממתחמי הספא היוקרתיים ביותר בארץ. זוהי הבטחה לחופשה של פינוקים מרגיעים, שקט, שלווה והנאה מרובה דווקא בתקופת החגים המלחיצה.

לפני שאתם שוללים חופשה באיזור הדרום בגלל מזג האוויר או המרחק, תחשבו היטב. מדובר בנסיעה של פחות משעתיים מאיזור המרכז, שפע של מלונות אטרקטיביים ומפנקים כמו מלון בראשית שציינו כאן ומגוון עצום עוד יותר של אטרקציות, נופים חשופים ואותנטיים ותחושה כללית של חופש ושקט. מי צריך יותר מזה?

תגיות: ,