טיולים מדהימים לקראת פסח

מרץ 16, 2014

טיולים בפסחחג פסח הולך ומתקרב, ואתם מחפשים מסלולי טיול מיוחדים ונהדרים. מאחר שמזג האוויר בפסח הוא נעים במיוחד – לא קר מידי ולא חם מידי, הרי שעם ישראל יוצא כולו, ונהנה ממגוון המסלולים השונים. אתם יכולים כמובן לחבר נגררים לרכב שלכם בכדי לקחת אתכם ציוד לינה לשטח, או לחילופין לקחת קרוואנים נגררים, בכדי שתוכל וללון בצורה מסודרת, מבלי שיש צורך לקחת אתכם אוהל. אולם, מעבר ליכולת שלכם לחבר נגררים לרכב, החלטנו לתת לכם כמה המלצות למסלולי טיול נהדרים לפסח:

המסלולים אשר לא תשכחו לעולם

  • נחל דישון וצבעון – מדובר על שני נחלים שונים שממוקמים בגליל, ומתאימים למי שמתכנן לצאת לטיול ארוך. קחו אתכם קרוונים נגררים, וצאו לטיול של בין שבע לעשר שעות בנחלים המדהימים הללו. אפשר ללון בלינת השטח באזור כמובן, ולמחרת להמשיך ולנסוע הביתה.
  • נחל סער – אחד מהנחלים הסוערים ביותר בארץ, גם באביב, הוא נחל סער. מדבור על נחל שנמצא ברמת הגולן, ולצד הנוף המרהיב של המפלים החזקים שבו, אפשר גם ליהנות ממסלול הליכה קל למדי, של שעתיים, במשך 4 ק"מ.
  • עין בוקק – נרד דרומה לאזור ים המלח ונבקר בשמורת עין בוקק. השמורה נמצאת בדרום ים המלח, ויחסית לנף המדברי – מדובר ממש על פנינה ירוקה, בפרט באביב. הטיול עצמו איננו ארוך במיוחד, וגם הוא נמשך כבין שעתיים לשלוש.

מה לוקחים לטיולים בפסח?

אם אתם מתכוונים לצאת לטיולים בפסח, כדאי לזכור כמה דברים – לקחת אתכם מים בכמות מספקת (לפחות 2 ליטר לכל אדם, תלוי באורך הטיול), לקחת אתכם כובעים (מתחיל להיות חם בתקופת חג הפסח), וכמובן להקפיד על מנוחה, ולזכור שלא ממהרים לשום מקום – החג לא בורח לאף אחד, ואתם יכולים לטייל בהנאה ובשלווה בכל רחבי הארץ כאוות נפשכם.

ועוד רעיון מקורי לטיול בפסח

הרעיון הבא מתאים לטיול עם ילדים, ולכל המשפחה.
האם אי פעם חשבתם איך מייצרים עיתון?

מרכזי המבקרים של "ידיעות אחרונות" מזמינים אתכם לגלות איך מייצרים את העיתון של המדינה. ההזמנה היא ללמוד על תהליך ייצור עיתון בבית דפוס.

בקרו באחד המרכזים של העיתון והכירו מקרוב את אופן העבודה במקום, היחשפו לאחורי הקלעים של העיתון, גלו סודות שלא הכרתם הנוגעים לתהליך ייצור העיתון – דרכי התמודדות עם דילמות מוחשיות ויומיומיות בתהליך ההוצאה לאור. הסיור כולל ביקור בבית הדפוס המתקדם ביותר במזרח התיכון, ובכל התחנות שבהן חומר גלם (נייר) הופך בשלבים לעיתון של מחר. בתום הביקור האורחים מקבלים מזכרות מפתיעות ומיוחדות. דמי הרשמה: 20 ש"ח. גיל מינימלי: 7 שנים.

תגיות: , ,