טיולים מאורגנים לדרום אמריקה

אוגוסט 15, 2016

טיול לדרום אמריקהאם תמיד שמעתם על דרום אמריקה ולא העזתם לנסוע לבד, זו הדרך הנהדרת ביותר לנסוע לשם וליהנות ממלוא החוויה. אם הילדים שלכם נסעו לשם אחרי הצבא ולפני הלימודים לטרקים הארוכים לאורך ולרוחב היבשת אבל אתם לא בטוחים שלכם זה מתאים, הראו להם ולעצמכם שאתם יכולים ליהנות מדרום אמריקה גם אתם, ולעשות זאת בדרך שנוחה לכם. טיולים מאורגנים לדרום אמריקה הם בדרך כלל גם מיוחדים יותר מכל הקלישאות ששומעים על טיולים מאורגנים, פשוט משום שזאת יבשת מדהימה במה שהיא מציעה לתיירים. כדאי לנסות ולנסוע לפחות פעם אחת, ובטיול מאורגן היטב על ידי מדריכים ותיקים.

טיול בדרום אמריקה המגוונת

דרום אמריקה נשמעת אותו דבר בכל מקום, אבל האמת היא שהיא הרבה יותר מגוונת ממה שחושבים. מלבד גודלה העצום והשפה הספרדית שמדברים ברוב המדינות שבה, מלבד ברזיל, היא מציגה בפניכם פסיפס של תרבויות וחלקי היסטוריה שונים, כך שגם אם יש כזה דבר תרבות דרום אמריקאית ואחווה לטינית, הרי שכל מקום יש לו את הסיפור משלו. כל מקום הוא המייצג של עם אחר, כאשר לנו מוכרים בעיקר מי שעלו לארץ ממנה, בעיקר ארגנטינה ואורוגוואי. זאת בדיוק ההזדמנות שלכם לבקר שם ולהכיר את המקור, את המקום שממנו באים כל כך הרבה אייקונים של תרבות כמו טנגו, מטבח לטיני, הספרות הדרום אמריקאית המפוארת, המוזיקה הברזילאית והריקודים הסוערים שכבשו את כולם בכל העולם. ההיסטוריה הייחודית של דרום אמריקה גם הביאה לנו דימויים ומונחים פוליטיים כאלה שמשתמשים בהם בכל מקום ובטיול המאורגן בדרום אמריקה גם תוכלו להבין למה ומאיזו מנטליות בדיוק נגזרו כל התהפוכות ההיסטוריות האלה.

טבע, אדם, מקומות

דרום אמריקה התברכה בעיקר בנופים מגוונים, מג'ונגלים טרופיים שמשמים הריאה הירוקה של העולם ועד הקרחונים של הקוטב הדרומי, פטגוניה וארץ האש המושלגת. כל המקומות האלה, יחד עם הערים שמשלבות תרבות ילידית מקומית יחד עם תרבות הכובשים הספרדיים והתרבות המהגרים שנהרו לעולם החדש הזה כדי לנסות את מזלם, כל אלה יוצרים יבשת מרתקת שכדאי לכם מאוד להכיר ולהתלהב ממנה בסיור שבו ידריכו אתכם ויספרו לכם כל מה שצריך לדעת על המקום המיוחד הזה. מלבד שמורות טבע ואנשים מיוחדים, המקומות שבהם תבקרו ייקחו אתכם בכל פעם לאזור זמן היסטורי אחר פשוטו כמשמעו, אם זאת ארגנטינה המודרנית או הכפרים הקטנים והנידחים ברכסי ההרים בצ'ילה או בברזיל, והעיירות הקטנות והפשוטות בכל מיני מקומות נידחים ברחבי היבשת. טיול מאורגן בדרום אמריקה הוא חוויה לכל החיים שכדאי מאוד לחוות.