טיסות זולות לחו"ל בהזמנה אונליין

יולי 14, 2014

טיסות לחו"לרשת האינטרנט הביאה למהפכה של ממש בענף הטיסות. כיום, כבר אין כל חובה לפנות לסוכן הנסיעות בכדי להזמין טיסות לחו"ל, כרטיסי טיסה נרכשים היום תוך שימוש בממשק ההזמנות של חברות התעופה. כמעט כל חברת תעופה מפעילה היום ממשק לרכישת כרטיסים באתר, הממשק ידידותי למשתמשים ופשוט מאוד לתפעול. השימוש באתר החברה מאפשר ללקוח לבחון בעצמו את המחירים ולגלות כיצד ניתן להזמין טיסות לחו"ל במחיר זול יותר, כמו כן, קנייה עצמאית של כרטיס טיסה פוטרת את הלקוח מתשלום עמלת סוכן הנסיעות.

עצות שימושיות לאיתור טיסות זולות לחו"ל

בכל טיסה נמכרים כרטיסים במחירים שונים, המחירים משתנים בהתאם למועד הזמנת הטיסה, מספר הכרטיסים שנמכרו כבר בטיסה וסוג המחלקה. לרוב, אלו אשר מקדימים לבצע הזמנות גם נהנים ממחירים מוזלים, אם ישנה אפשרות להזמנה מוקדמת כדאי לעשות זאת. קניית כרטיס טיסה ברגע האחרון מול חברות התעופה הגדולות תסתכם לרוב במחירים גבוהים, או ללא הצלחה למצוא מקום פנוי בטיסה.

א.      טיסות עם עצירת ביניים תהיינה פעמים רבות זולות יותר בהשוואה לטיסות ישירות. כדאי לשים לב היטב ללוח הזמנים של הטיסה ולקבל החלטות בהתאם, כאשר מדובר בחניית לילה, יש לקחת בחשבון עלויות של שהיית לילה.

ב.      נחיתה בשדה התעופה המשני של העיר תוכל לעתים להוזיל את הכרטיס. רוב הנוסעים אינם מייחסים חשיבות לשדה התעופה בה נוחת המטוס. יחד עם זאת, נדגיש כי ישנן טיסות הנוחתות בערים מרוחקות מעיר הבירה המרכזית, הטיסות הללו אינן מתאימות לכל אחד.

ג.       טיסות שכר מופעלות אל היעדים הפופולריים באירופה במחירים מוזלים. היתרון של טיסות השכר הוא המחיר האטרקטיבי, פעמים רבות הדבר בא לידי ביטוי בעיכובים בטיסה או שירות לקוי.

גלו גמישות במועד ההמראה והנחיתה, נסו במהלך הזמנת הטיסה להזיז את תאריך החזרה מספר ימים קדימה או אחורה, תופתעו לגלות את הפערים במחירים. כאמור, חברות התעופה מציעות בכל טיסה כרטיסים במחירים שונים, תחילה נמכרים כרטיסים זולים כאשר המחירים עולים בהדרגה. כדאי לשים לב לפערי מחירים בטיסות גם בהתאם לימות השבוע, טיסות זולות לחו"ל תמצאו בימי שלישי או שבת, הטיסות הללו זוכות לרוב לביקוש נמוך יותר ובהתאם לכך גם המחירים.

קנייה בטוחה של כרטיסי טיסה אונליין

החשש מפני ביצוע רכישות ברשת האינטרנט מובן, אך כיום מופעלים ממשקי הרכישה תוך שימוש בתוכנות אבטחה מתקדמות ומשוכללות. התשלום בכרטיסי אשראי במהלך ההזמנה בטוח ונוח. למעשה, עסקה טלפונית במהלכה מועבר אל סוכן הנסיעות מספר כרטיס האשראי, חושפת את בעל כרטיס האשראי לסיכון גבוה יותר.

קנייה חכמה של כרטיסי טיסה היא כזו אשר מסתכמת במחירים זולים ושימוש בחברת תעופה בעלת מוניטין. בתום תהליך הרכישה יתקבל אישור מתאים אל תיבת הדואר האלקטרוני תוך פירוט כל פרטי הטיסה ומספר הכרטיס האלקטרוני. האישור מהווה אסמכתא לעסקה, יש לעקוב אחר קבלתו ולבחון כי כל הפרטים מדויקים. טיסות זולות לחו"ל רוכשים היום מבלי לקום מהכורסה.

תגיות: , ,