מה בין מוניות לנתב"ג לטיול שלכם בחו"ל?

מאי 15, 2014

מוניות לנתב"גאתם עומדים להזמין כרטיס טיסה לחו"ל, ומתחילים כמובן לתכנן את הטיול הגדול שלכם. לא משנה אם מדובר על טיול לאירופה הקלאסית, טיול לארה"ב, טיול לדרום אמריקה, לסין, להודו, או לכל יעד אחר בעולם – מדובר תמיד על חוויה מדהימה שלא שוכחים. עם זאת, כאשר אתם מארגנים את הטיול המדהים שלכם, זכרו תמיד שיש עוד משהו שכדאי לזכור לפני הכל – והוא ליצור קשר עם תחנת מוניות, ולהזמין דרכה מוניות לנתב"ג שיובילו אתכם לשדה התעופה במהירות.

מדוע דווקא עם מוניות?

  • מונע תשישות – לפניכם טיסה ארוכה מאד, ובסיומה תרצו כבר להגיע כמה שיותר מהר למלון שלכם ולהתחיל בטיול. חישבו על מצב שבו עוד לפני הטיסה, אתם נוסעים בתחבורה ציבורית במשך שעות, או צריכים לנהוג לנמל התעופה – זה מעייף, מתיש ולעתים אף מורט עצבים. לעומת זאת, כשאתם נוסעים במונית מהבית עד לנתב"ג, כל העייפות הזו נחסכת מכם.
  • להגיע לטיסה בזמן – כמובן שאחד מהחששות המרכזיים של כל אחד ואחת מאתנו הוא לאחר את הטיסה – מה שפוגע בכל החוויה שלנו בחו"ל. לכן חשוב לנו להגיע בזמן. אם מגיעים בתחבורה ציבורית צריך לקחת מקדם זמן ענקי, ונסיעה ברכב פרטי דורשת מאתנו או להחנות בנתב"ג ולשלם הון עבור החניה, או לנסות ולתאם עם קרוב משפחה שיסיע אותנו. במקום זה, המוניות יובילו אותנו גם בזמן, וגם ללא ארגון מיותר.
  • בכל שעה – אנשים רבים מזינים טיסת לילה כדי להגיע ליעד בחו"ל בשעות הבוקר ולהרוויח יום טיול שלם. לצורך כך יש להגיע לנתב"ג בשעות הלילה, כשאין תחבורה ציבורית, ונהיגה בלילה כשעייפים היא מסוכנת – אלא אם כמובן, מדבור על נהג מונית ערני שזו המשמרת שלו.

להתחיל את הטיול ברגל ימין

הטיול שלכם בחו"ל, מתחיל בעצם עוד לפני שבכל להמראתם, עוד בדרך המרגשת לנמל התעופה – ולכן מומלץ להזמין מוניות לנתב"ג, שיסיעו אתכם כמה שיותר מהר, ויאפשרו לכם ליהנות מהדרך.

תגיות: