ציוד סנובורד – לקראת חופשה מושלגת

אוקטובר 29, 2014

ציוד הסנובורד הוא החבר הטוב ביותר שחופשת סקי + סנובורדלכם לאורך החופשה המושלגת. החשיבות הרבה לציוד נובעת בעיקר בשל תנאי השטח עימם מתמודד הגולש, כל גולש. בחוץ קר מאד (לא פעם הטמפרטורה צונחת הרבה מתחת לאפס), הרוח מקפיאה ופתיתי השלג הנתפסים על הביגוד והנעליים הופכים לנקודות קור קטנות ורטובות.

ציוד איכותי מעניק לגולש נוחות מקסימלית ומפרגן לו ברכות חווית גלישה דינאמית. הפרמטרים שהופכים את הציוד למקצועי הם: שימוש בחומרי גלם איכותיים, עבודת תפירה וגימור מקצועית, הבנה של עולם הגלישה ופיתוח מוצרים בעלי גמישות ודינמיות מקסימלית על מנת שלא להגביל את תנועות הגולש, וכן שימוש בטכנולוגיות מתקדמות לפיתוח ציוד סנובורד נלווה לשדרוג הנאת הגלישה.

מערכת מיגון ואבטחה

במהלך הגלישה חווה הגוף התפוצצות של אדרנלין, החומר החזק והממכר הזה גורם לנו הנאה אדירה ועמה גם סיבולת גבוהה במיוחד. במילים אחרות, הכיף האדיר שאנו חווים בשעת הגלישה במדרונות הלבנים והארוכים מתקזז עם כל ההתרסקויות, הנפילות והפציעות שבדרך. נשמע אכזרי אבל אנחנו הגולשים, פשוט אוהבים את זה ככה.

אף על פי כן חשוב לנו לשמור עליכם ולכן אנו ממליצים שלא לצאת לגלישת סנובורד ללא מערכת מיגון איכותית הכוללת מגני ברכיים, ידיים, רגליים, עמוד שדרה וגם ישבן. את כל אלו ניתן לרכוש או לשכור בכל חנות לציוד סנובורד וסקי.

פיתוח המגנים נעשה תוך התחשבות מקסימלית בצורכי הגמישות של הגולש ובהבנתם, המגנים מותאמים למידותיכם כך שהמערכת לא זו בלבד שתגן על גופכם אלא תשמש גם שכבה נוספת לחימום, ולא תפגע לרגע בחווית הגלישה.

מכנסי סנובורד

אנו מבקשים להקדיש כמה דקות של מחשבה למכנסי הסנובורד. נתחיל מהסוף להתחלה ונספר לכם כי בכל שנה מוציאים מותגי העל של חברות הביגוד והציוד לסנובורד קולקציה חדשה ומרגשת של בגדים, בקולקציה מלאת הסטייל ניתן למצוא חליפות סקי, בגדים תרמיים, מעילי סנובורד וכמובן חולצות ומכנסי סנובורד תואמים. כל הבגדים ללא יוצא מן הכלל לרבות מכנסי הסנובורד מיוצרים בטכנולוגיה חדשנית ושומרים על חום גופו של הגולש.

מה מיוחד במכנסי הסנובורד של חברות המותגים המובילות אתם שואלים, התשובה חמה ומוכנה, חברות אלו מייצרות בדרך כלל ציוד סנובורד בלבד ומקדישות זמן ואנרגיה בשדרוג המוצרים שלהם לרמה הגבוהה ביותר תוך התייעצות תמידית עם הגולשים המנוסים בעולם.

התוצאות הן מכנסי סנובורד וציוד סנובורד בעלי תכונות יוצאות דופן ובאיכות מקסימלית. למשל, מכנסי סנובורד אטומים להפליא שאינם מעניקים למים או לשלג לחדור אותם, שימוש במעטפת דו שכבתית לנידוף זיעה, שימוש בחומרי גלם ממוחזרים, קביעת פתחי אוורור, תפרים מודבקים לאורך כל מכנסי הסנובורד למניעת תקלות למיניהן, שימוש בגזרות התואמות את הגוף להפליא, בצורה דינאמית ומתקדמת. עיצוב חליפות תואמות ומכנסי סנובורד לנשים ולגברים בעיצובים מיוחדים ובהתאם לצרכים השונים, לאנטומיית הגוף ולמידות השונות.

המאמר מוגש באדיבות פורטל הסנובורד הישראלי – snowboards.co.il

תגיות: ,