קרוז לפיורדים בנורבגיה

אוגוסט 15, 2016

קרוז לפיורדים בספינהקרוז הוא אחת הצורות ההדרות לצאת לנופש כשגם הדרך היא חלק מהחופשה. כשאתם שטים בשיט תענוגות שכזה, אתם נהנים מחופשה במתקן שהוא אוסף אטרקציות בפני עצמו, וגם נהנים מהשלווה ומהרוגע ומהנופים של המקום שאליו אתם מפליגים. הפעם, מדובר בפיורדים של נורבגיה, מקום מרהיב באמת שהרבה כבר נכתב עליו אבל שום דבר לא ישווה לחוויה של המקום עצמו. נורבגיה היא ארץ יפהפייה בפני עצמה, אבל הפיורדים שלה הם אלה שפרסמו אותה בגלל התצורה הייחודית שלהם – לשונות מים ויבשה משתרגות זו בזו כך שהשילוב ביניהם יפהפה. כאשר מזג האוויר באזור מתחיל להתחמם והשלגים מפשירים, זוהי העונה שבה אפשר להתחיל להפליג לקרוז בפיורדים, וליהנות גם ממזג אוויר נעים שמאפשר לכם לשהות על הסיפון, וגם לראות את כל הירוק-כחול הזה בעיניים. על פסגות ההרים אולי יבצבצו פה ושם כיפות לבנות משלג רחוק, אבל בסך הכל, הפיורדים ניתנים לשיט בהם החל מהאביב והקרוז ביניהם פשוט מרתק ועוצר נשימה.

נופים ללא הגבלת ראות

הימים הבהירים בנורבגיה יאפשרו לכם לראות למרחוק מהספינה את פנים הארץ עד כמה שאפשר, אבל גם את הים והמרחבים האין סופיים שלו. זהו הים הרחוק שאינו דומה כלל לים התיכון ובו אפשר למצוא את הדייגים הנורבגים לצד נופשי ספינות קרוז לפיורדים שמנסים ליהנות מהאביב ומהקיץ הקצרים במקום. המפלים שתראו מהספינה מלאים במי השלגים המפשירים בזורמים בהם לים, כך שכל המראה פשוט משאיר אתכם מרוקי לשפע המים מסביב, גם ים וגם נחלים. כשתעגנו בנמלים של ערי האזור תוכלו לטייל בסביבה ובאטרקציות המקומיות, אבל בעיקר ליהנות מטבע שאין לנו בארץ ולכן מבחינתנו הוא חד פעמי. הארץ הייחודית הזאת בנופיה נראית אידיאלית לאגדות ילדים ולא פלא שהיא ארצו של אנדרסן.

ההנאה שבספינת תענוגות

כשאתם יוצאים לנופש עם קרוז לפיורדים, אתם נהנים בעיקר מהספינה וממתקניה ומהמחשבה הרבה שהושקעה בה כדי להנעים את שהותכם בה. כאמור, ספינה היא למעשה לא רק הדרך להגיע ליעד החופשה אלא היא חלק מהחופשה והנופש עצמו, ולכן תמצאו בה מתקנים כמו מועדונים וברים, מתקני ספורט לפעיות, בריכות והפעלות שונות אם באתם עם כל המשפחה, חנויות לשופינג מהנה ואפילו קזינו במקומות שבהם זה אפשרי. הקולינריה בספינות אלה בדרך כלל מנסה לענות על הטעם הרחב ביותר ולכן תוכלו למצוא כמה שיותר תפריטים בינלאומיים, ונוחיות רבה בתאים שלכם. קרוז בפיורדים ישלב לכם את הנופש עם הנופים הכי יפים, ותחזרו טעונים באנרגיה רבה וחוויות מרשימות.